Zastrzeżenia prawne

Prezentowane na niniejszym blogu treści (wpisy) mają charakter ogólny, edukacyjny i informacyjny. Poprzez używanie tego bloga nie tworzy się stosunek klient – prawnik, pomiędzy użytkownikiem a mec. Radosławem Tymińskim czy Kancelarią r.p. Radosław Tymiński. Żaden wpis nie stanowi porady prawnej ani świadczenia pomocy prawnej, które zawsze muszą uwzględniać indywidualne cechy i okoliczności danego przypadku. W celu uzyskania pomocy prawnej w swojej sprawie należy skontaktować się z Kancelarią (tutaj) lub zadzwonić na numer 501-254-553.

Treść udostępnionych na blogu wpisów jest zgodna ze stanem prawnym z dnia publikacji danego wpisu. Autor dokłada wszelkich starań, żeby raz w roku dokonać przeglądu wszystkich wpisów pod kątem ich aktualności.

Prezentowane na niniejszym blogu treści stanowią odzwierciedlenie poglądów autora albo zostały zacytowane (co zawsze jest zaznaczone) i nie stanowią wiążącej wykładni prawa. Warto pamiętać, że wyrażone na blogu poglądy mogą się zmienić, w szczególności w przypadku zmiany stanu prawnego lub praktyki stosowania prawa przez sądy i organy administracji publicznej. Niemniej autor dokłada wszelkich starań, żeby interpretacja omawianych we wpisach przepisów była dokonana zgodnie z zasadami wykładni prawa i uwzględniała stanowisko orzecznictwa sądowego i piśmiennictwa prawniczego w zakresie rozumienia danych przepisów.

Informacje zawarte na tym blogu mogą nie być wystarczające do podjęcia jakiejkolwiek decyzji przez użytkownika. Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje i ich następstwa podjęte na podstawie treści udostępnionych na tym blogu.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies i zastrzeżeń prawnych.